[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do samotnej seniorki (92 lat) na południu Niemiec

Blumberg Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 19.05.2022r.
Opiekunka do samotnej seniorki (92 lat) na południu Niemiec
Blumberg Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 19.05.2022r.
Opis oferty

Pani Elisabeth (92 lat) mieszka sama w domu jednorodzinnym, w którym ma wydzielone własne mieszkanie. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własną toaletą, prysznic znajduję się w łazience seniorki. Córka w domu ma również wydzielone mieszkanie, które na życzenie opiekunki może udostępnić. Internet jest w formie przenośnego Sticka.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwo domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się blisko. 

Stan zdrowia

Pani (160 cm, 45 kg) nie ma przyznanego stopnia opieki. Seniorka cierpi na poważne problemy z krążeniem krwi w nogach. Jedyną możliwością rozwiązania problemu była amputacja nóg, na którą seniorka się nie zgodziła. Pani podjeła decyzję, że chce zostać w domu do końca swoich dni. Seniorka dostaje silne leki przeciwbólowe, więc prawie w ogóle nie reaguje na bodźce zewnętrzne. Zazwyczaj siedzi w fotelu lub śpi. Pani ma również problemy z mową, wzrokim oraz słuchem. Seniorka potrzebuje pomocy podczas poruszania się oraz przy higienie osobistej, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Czasami należy również pomóc Pani podczas karmienia. Do seniorki przychodzi Pflegedienst, żeby podać leki. 

Na wyposażeniu jest również wózek inwalidzki. 

Termin wyjazdu

od zaraz na 3 do 8 tygodni. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (3)
  • opiekunka
  • można palić na zewnątrz
Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.