[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do mobilnej, samotnej seniorki.

Donaueschingen Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 18.05.2022r.
Zlecenie do mobilnej, samotnej seniorki.
Donaueschingen Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 18.05.2022r.
Opis oferty

Do opieki seniorka 83 lata, 160cm, 75 kg mieszkająca samotnie w domu jednorodzinnym na południu Niemiec. Rodzina podopiecznej mieszka niedaleko, około 6 km.

Podopieczna nie ma przyznanego jeszcze Pflegegrad, jest ogólnie osłabiona z racji wieku, seniorka ma problemy z nerkami i z wątrobą. Jest mobilna o rollatorze. Seniorka nie ma problemów z porozumiewaniem się, jest umysłowo całkowicie sprawna. Seniorce należy pomóc w higienie, częściowo przy ubieraniu/ rozbieraniu sie, sama korzysta z toalety. Podopieczna czasami może przebudzić się w nocy, ale nie potrzebuje pomocy ze strony opiekunki.

Do dyspozycji jest rollator, łóżko pielęgnacyjne i lift zainstalowany w wannie. 

Do zadań opiekunki oprócz opieki nad seniorką należy również prowadzenie gospodarstwa domowego, czyli sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów (sklepy w odległości około 15 min pieszo), pranie, prasowanie, czasami prasowanie. 

Dla opiekunki do dyspozycji jest pokój, łazienka jest wspólna, internet jest dostępny. 

Stan zdrowia

-osłabienie z racji wieku

-problemy z nerkami i wątrobą

-nie ma przyznanego Pflegegrad

Termin wyjazdu

Od 18.05.2022 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

-opiekunka z językiem niemieckim na poziomie dobrym

-palenie dozwolone na zewnątrz

-prawo jazdy nie jest wymagane

-opiekunka nie musi być zaszczepiona

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel.95 780 0290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.