[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

OFERTA OD PAŹDZIERNIKA ZE SŁABSZĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA! Preferowany Opiekun!

Villingen- Pfaffenweiler Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 15.10.2022r.
OFERTA OD PAŹDZIERNIKA ZE SŁABSZĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA! Preferowany Opiekun!
Villingen- Pfaffenweiler Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 15.10.2022r.
Opis oferty

Pan Heinrich (77 lat) mieszka z żoną Birgit w pięknym domu jednorodzinnym z ogrodem na południu Niemiec. Dla opiekuna przeznaczony jest osobny pokój z własną łazienką oraz dostępem do internetu.

Seniorka jest samodzielna, do tej pory sama zajmowała się mężem. Małżeństwo jest bardzo życzliwą i kochaną parą. Senior był wcześniej pastorem ewangelickim oraz udzielał się społecznie. Pan Heinrich interesuje się podróżami oraz bardzo lubił uprawiać sport ( jazda na rowerze, narciarstwo, żeglarstwo). Senior nadal cieszy się życiem oraz śmieje się pomimo choroby. Jest bardzo pozytywnym człowiekiem. Pan Heinrich jest również uzdolniony muzycznie, gra na altówce oraz fortepianie. 

Do zadań opiekuna będzie należała pomoc seniorce w prowadzeniu gospodarstwa domowego, sprzątaniu, gotowaniu oraz robienie zakupów. Lidl znajduje się około 3 km od domu seniorów. Do miasta jest 4 km. 

Do dyspozycji jest samochód (Touran). 

Stan zdrowia

Pan (68 kg, 170 cm) ma przyznany Pflegegrad 3. Senior cierpi na Parkinsona oraz nosi aparat słuchowy. Pan jest mobilny, porusza się samodzielnie. Czasami wspiera się balkonikiem. Do seniora 4 razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst, żeby pomóc przy kąpieli oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. Pan sam korzysta z toalety. Noce są przespane. 

Termin wyjazdu

od 15.10.2022 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna/ słabsza komunikatywna znajomość języka niemieckiego (3-4)
  • preferowany OPIEKUN
  • prawo jazdy mile widziane
  • osoba nie paląca
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.