[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Pan mieszka z samodzielną żoną w domu.

Philippsburg Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 15.07.2020r.
Pan mieszka z samodzielną żoną w domu.
Philippsburg Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 15.07.2020r.
Opis oferty

  

Pan Wollfried(79l, 78kg) mieszka z żoną Johanna(75l,49kg) w domu, gdzie w osobnym mieszkaniu mieszka wnuk z żoną i dzieckiem. Kuchnia jest wspólna i można gotować aczkolwiek wnuk tych państwa zamawiał jedzenie. Nie gotuje się dla wnuka i jego rodziny. 

W domu jest żółw. 

Stan zdrowia

  

Podopieczny ma demencję, nie nosi pampersów. W nocy sporadycznie może się zdarzyć ze trzeba do niego wstać. Pan złamał sobie niedawno biodro ale potrafi chodzić , nawet po schodach. Pan ma niekiedy chwile, ze zakręci mu się w głowie. 

Panu trzeba pomóc przy myciu, ubieraniu. 

Termin wyjazdu

 

Od 15.07.2020 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

  

Znajomości językowe: lepszy komunikatywny j. niemiecki (3 według skali niemieckiej).

Można palić na zewnątrz

Prawo jazdy mile widziane

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.