[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do Pana Xaver (96 lat) mieszkającego z żoną na południu Niemiec!

Karlsruhre Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 03.05.2024r.
Opiekunka do Pana Xaver (96 lat) mieszkającego z żoną na południu Niemiec!
Karlsruhre Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 03.05.2024r.
Opis oferty

Pan Xaver (96 lat) mieszka z żoną Heide w mieszkaniu (80 m2) położonym w dużym mieście na południu Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest własny pokój z dostępem do internetu.

Senior dwa razy w tygodniu chodzi do Domu Dziennej Opieki. Małżeństwo jest bardzo spokojną i kochaną parą. Lubią spędzać czas wspólnie oraz oglądając TV. Pan Xaver również bardzo chętnie gra w szachy oraz spaceruje.

Pani Heide jest samodzielna, potrzebuje pomocy w opiece nad mężem oraz odciążenia w codziennych obowiązkach.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy.

Raz w tygodniu przychodzi Pani sprzątająca.  

Stan zdrowia

Pan Xaver (58 kg, 176 cm) ma przyznany Pflegegrad: 4. Senior jest mobilny, porusza się przy rolatorze. Pan cierpi na nadciśnienie, demencję (zapomina) oraz czasami jest zdezorientowany. Senior jest nadal bardzo samodzielny, ponieważ sam korzysta z toalety oraz wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje samodzielnie. Noce są przespane. 

Termin wyjazdu

Od 03.05.2024 na 2 miesiące. My opłacamy oraz oragnizujemy podróż.

Wymagania klienta

dobra znajomość języka niemieckiego (2)

opiekunka

prawo jazdy nie jest wymagane

  • mile widziana osoba nie paląca
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.