[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka dla Pani Margaret (79 lat)

Gondelsheim Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 30.11.2023r.
Opiekunka dla Pani Margaret (79 lat)
Gondelsheim Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 30.11.2023r.
Opis oferty

Pani Margarete (79 lat) mieszka sama w domu jednorodzinnym położonym w małej miejscowości na południu Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest własny pokój znajdujący się na pierwszym piętrze z balkonem oraz TV. Internet jest dostępny.

Seniorka jest bardzo sympatyczną i kochaną osobą. Uwielbia spędzać czas w swoim ogrodzie. 

Córka seniorki mieszka niedaleko, więc od czasu do czasu odwiedza mamę z trzema psami.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy znajdują się w odległości krótkiego spaceru. 

Stan zdrowia

Pani Margaret (170 cm, 70 kg) jest mobilna, porusza się samodzielnie. Seniorka ma początki demencji. Pani jest częściowo inkontynentna.Codziennej do seniorki przychodzi Pflegedienst. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. 

Termin wyjazdu

 Od 30.11.2023 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż w obie strony  

Wymagania klienta
  • dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3)
  • prawo jazdy nie jest wymagane
  • osoba niepaląca
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.