[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Pani Lisa mieszka z mężem na wsi. Na 1 mc. Jezyk komunikatywny.

Cleebronn Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 15.07.2020r.
Pani Lisa mieszka z mężem na wsi. Na 1 mc. Jezyk komunikatywny.
Cleebronn Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 15.07.2020r.
Opis oferty

 

Pani Lisa(84l, 78kg, 156cm, stopień opieki 3) mieszka z mężem Karlem(90l) w mieszkaniu na wsi na gospodarstwie. Dla opiekunki jest pokój, internet, a w pokoju jest zlew. 

W domu jest kot.

Do zadań opiekunki należeć będzie gotowanie, sprzątanie, zakupy. 

Stan zdrowia

 

Podopieczna ze średniozaawansowaną demencją, nosi wkładki. Pani lubi robić na drutach. Pani trzeba pomóc przy myciu, ubieraniu. W nocy nie trzeba wstawać. 

Pan jeszcze niedawno jeździł autem ale przewrócił się i już nie wsiada za kierownicę. Ale pan jest całkowicie samodzielny. 

Termin wyjazdu

 

Od 15.07.-8.08.. Potem wraca stała opiekunka. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

 

Znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki (3 według skali niemieckiej).

Nie można palić

Prawo jazdy nie jest wymagane

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.