[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do seniora na południu Niemiec.

Sinsheim Dodany rok temu Data wyjazdu: 06.10.2022r.
Zlecenie do seniora na południu Niemiec.
Sinsheim Dodany rok temu Data wyjazdu: 06.10.2022r.
Opis oferty

Do opieki senior 79 lat, 175cm, 84 kg, PG II mieszkający z samodzielną żoną w domu jednorodzinnym w południowej części Niemiec. Żona podopiecznego przebywa w domu, nie wymaga pomocy ze strony opiekunki, sama jeszcze chętnie zajmuje się domem, może pomagać w gotowaniu. Dwa synowie seniora mieszkają w dalszej odległości, przyjeżdżają czasami na weekend.

U podopiecznego kilka miesięcy temu rozpoznano demencję, jest przez to zdezorientowany, ma zanik pamięci krótkotrwałej i po kilku minutach może już zapominać o czym się z nim rozmawiało lub o co poprosiło. Trzeba seniorowi przypominać wszystko. Jakiś czas temu senior miał operację na kręgosłup, ale nadal porusza się samodzielnie, również sam spożywa posiłki, korzysta z toalety i dba o higienę. Należy pomóc jemu przy ubieraniu się. Ważne jest aby opiekunka aktywowała seniora do życia codziennego, rozmawiała z nim, wychodziła na spacery. Nie ma wstawania nocnego.

1x dziennie przychodzi Pflegedienst podawać seniorowi insulinę.

Do zadań opiekunki należy również robienie zakupów, prowadzenie gospodarstwa domowego, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich seniorowi.

Dla opiekunki jest osobny pokój, łazienka jest wspólna, jest dostęp do internetu.

Stan zdrowia

-demencja

-cukrzyca

Termin wyjazdu

-od 06.10.2022- na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

-opiekunka z lepszym komunikatywnym/ dobrym językiem niemieckim (2/3)

-prawo jazdy wymagane

-może być osoba paląca na zewnatrz

-zaszczepiona

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp.,tel.95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.