[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Lekkie zlecenie w okolicach Heilbronn do Pani Elsbeth

Waldbach Dimbach Dodany 16 dni temu Data wyjazdu: 25.10.2020r.
Lekkie zlecenie w okolicach Heilbronn do Pani Elsbeth
Waldbach Dimbach Dodany 16 dni temu Data wyjazdu: 25.10.2020r.
Opis oferty

Pani Elsbeth (82 lata, 65 kg, 160 cm) pochodzenia Węgierskiego mieszka w pięknej idyllicznej okolicy, z dala od zgiełku miasta w 70m2 mieszkaniu, które mieści sie w domu wielorodzinnym. Drugą częśc domu zajmuje syn.

Podopieczna jest niezwykle przyjacielską osobą. Cała rodzina troszczy sie o to, żeby opiekunka dobrze się czuła na zleceniu i żeby jej niczego nie brakowało. Do niedawana to syn zajmował się seniorką, ale ze względu na to że jest on czynny zawodowo, potrzebuje opiekunki, która przejmie w jakimś stopniu opieke na jego mamą.

Pani ma parkinsona, ma problemy z poruszaniem się i lekką demencję, która własciwie jest niezauważalna. Mimo swojej choroby Pani nadal porusza sie samodzielnie, bez żadnych pomocy, na dłuższe odcinki korzysta z rolatora.Podopieczna ma czasami problemy z inkontynencja, nosi asekuracyjnie wkładki. Pani jest bardzo wesoła, zabawna, lubi żartować.Noce są przespane.

Potrzebuje wsparcia opiekunki w codziennych czynnościach, myciu ubieraniu. 

Ponieważ Pani ma równiez cukrzycę, 3 razy dziennie przed posiłkami przychodzi Pflegedienst i podaje zastrzyki z insuliny.

Plan dnia:

pobudka 6-7, toaleta poranna 7:30

8 śniadanie

8-12 posprzątanie, przygotowania do obiadu. Podopieczna powinna byc włączana do wspólnego gotowania i innych prac domowych. Pani je chętnie warzywa i ziemniaki w róznym wydaniu

12 obiad

12-18 przerwa poobiednia, kawa. Pani chćetnie odpoczywa w swoim fotelu, lubi grac w gry planszowe lub inne gry zespołowe oraz chodzić na spacery.

18 kolacja.zazwyczaj podopieczna chćetnie je kiełbaskę, chleb, warzywa:ogórki, pomidory

20 Pani chodzi spać

Z czasem wolnym dla opiekunki nie będzie na pewno żadnych problemów, rodzina na pewno sie o to zatroszczy 

W domu syna mieszkaja dwa koty, one nigdy nie wchodza do domu podopiecznej, ale chodzą po wspólnym podwórku.

Opiekunka ma do dyspozycji piękny duzy pokój oraz internet

Stan zdrowia

- parkinson

- lekka demencja

- cukrzyca

Termin wyjazdu

23/24.10 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta

-język komunikatywny

-wymagane prawo jazdy

-osoba niepaląca

-opiekunka z dużym poczuciem humoru

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.