[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Miła seniorka na południu Niemiec niedaleko Heilbronn

Bretzfeld-Dimbach Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 30.11.2020r.
Miła seniorka na południu Niemiec niedaleko Heilbronn
Bretzfeld-Dimbach Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 30.11.2020r.
Opis oferty

Seniorka mieszka w mieszkaniu 70m2 w domu syna. Jest miłą, przyjazną kobietą, która lubi żartować i się śmiać. Do tej pory rodzina zajmowała się nią rodzina.

Pani ma do dyspozycji rollator. Ma problem z poruszaniem się, ale warto aktywować ją do spacerów, np. w ogrodzie. Potrzebuje wsparcia przy chodzeniu po schodach oraz w czynnościach higienicznych. Prysznic dostosowany jest na potrzeby osób niepełnosprawnych.

Podopieczna wstaje rano około 6 godziny, śniadanie jest o 7.30. Obiad jest o 12.00, kolacja-18.00. Około 20.00 seniorka idzie spać.

Dla opiekunki jest pokój z dostępem do internetu. Jeśli opiekunka będzie miała prawo jazdy- do dyspozycji jest auto. Czas wolny do ustalenia z rodziną. Syn chętnie pomaga i przejmuje opiekę. 

W domu są dwa koty, ale nie w mieszkaniu seniorki.

Stan zdrowia

Seniorka cierpi na chorobę Parkinsona oraz lekką demencję i cukrzycę. Przez chorobę ma problem z poruszaniem się. Chodzi bardzo powoli. Podopieczna ma też inkontynencję, dlatego nosi wkładki/pieluchy. Noce przesypia.

W celu podania insuliny przychodzi Pflegedienst. 

Termin wyjazdu

od końca listopada na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż

Wymagania klienta

-osoba niepaląca,

-dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego 

Nasza oferta
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.