[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Pani mieszka sama w mieszkaniu. Jest w dużej mierze samodzielna. Nie można palić.

Ilsfeld Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 02.11.2020r.
Pani mieszka sama w mieszkaniu. Jest w dużej mierze samodzielna. Nie można palić.
Ilsfeld Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 02.11.2020r.
Opis oferty

Pani Lenie(85l, 60kg, 162cm, stopień opieki 3) mieszka sama w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Syn z żoną mieszkają na parterze. Dla opiekunki jest pokój, internet. Sporadycznie opiekunka robi zakupy. 

Stan zdrowia

Podopieczna ma średniozaawansowaną demencję. Pani porusza się samodzielnie. Podopieczna uważa, że jest generalnie samodzielna, dlatego trzeba delikatnie do niej podchodzić i proponować jakąkolwiek pomoc w ubieraniu, myciu. Pani jest dobrze wychowana i taką opiekunkę również sobie życzy. Pani bardzo lubi chodzić na spacery i lubi śpiewać.  

Pod wieczór pani przypomina sobie o swoich rodzicach i wówczas chce pójść do ich domu. Wystarczy wtedy się ubrać i przejść się z nią kawałek. Można również spróbować zająć ją czymś innym aby ona zapomniała gdzie chciała iść. Czasami w nocy pani się budzi.

W domu mieszkaniu wszystkie drzwi są otwarte, natomiast wejściowe są zawsze zamknięte aby podopieczna nie wyszła. 

Termin wyjazdu

 

Od zaraz na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

- Znajomości językowe: dobry j. niemiecki (2 według skali niemieckiej).

- Nie można palić

- Prawo jazdy nie jest wymagane

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.