[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie na 4 tygodnie do seniorki (92 lata) na południu Niemiec

Eberstadt Dodany 17 dni temu Data wyjazdu: 10.12.2021r.
Zlecenie na 4 tygodnie do seniorki (92 lata) na południu Niemiec
Eberstadt Dodany 17 dni temu Data wyjazdu: 10.12.2021r.
Opis oferty

Pani (92 lat) mieszka sama w mieszkaniu (90m2) na parterze domu dwurodzinnego, na piętrze mieszka córka seniorki z mężem. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój (20 m2) z dostępem do internetu.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. 

Seniorka lubi decydować o prowadzeniu domu, więc mile widziana jest opiekunka, która będzie zajmować się gospodarstwem według ustaleń seniorki.

Dzielnice obok mieszka również syn seniorki. 

Stan zdrowia

Pani (90 kg, 164 cm) ma przyznany Pflegegrad 3. Seniorka jest ograniczona ruchowo, porusza się przy rolatorze, ale również potrzebuje wsparcia podczas wstawania/ siadania poprzez podanie ręki i podtrzymanie. Pani ma założony cewnik, z toalety korzysta sama. Noce seniorka przesypia, tylko w nagłych przypadkach potrzebuje pomocy, ale zdarza się to bardzo rzadko. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Seniorce również należy kontrolować przyjmowanie leków. Do Pani przychodzi Pflegedienst zakładać krótkie pończochy uciskowe, ale dobrze by było, żeby opiekunka przejeła ten obowiązek.

Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne oraz krzesło prysznicowe. 

Termin wyjazdu

od 10.12.2021 na 4 tygodnie. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3)
  • opiekunka powyżej 40 roku życia
  • doświadczenie wymagane
  • najlepiej opiekunka nie paląca
Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.