[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Pani Ilse mieszka z samodzielnym mężem. Język komunikatywny.

Löwenstein Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 15.07.2022r.
Pani Ilse mieszka z samodzielnym mężem. Język komunikatywny.
Löwenstein Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 15.07.2022r.
Opis oferty

Pani (86 lat) mieszka z samodzielnym mężem Wilhelmemem (85 lat) w domu jednorodzinnym (120 m2) w małym miasteczku w powiecie Heilbronn. Dom seniorów znajduje się na wzgórzu, skąd widać malowicze miasteczko. Dla opiekunki przeznaczone są swieżo wyremontowane dwa pokoje (25 m2) z własną toaletą oraz dostępem do internetu. Łazienka, w której znajduje się prysznic, jest wspólna.

Seniorzy mają dużą rodzinę (5 córek), więc często ich odwiedzają i chętnie wspomogą opiekunkę. Senior jest samodzielny, większość czynności wykonuje sam. Do Pani Wilhelma przychodzi Pflegedienst, żeby założyć pończochy uciskowe. 

Seniorka jest bardzo spokojną i kochaną osobą. Bardzo lubi śpiewać. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, pranie oraz gotowanie. Zakupy robi rodzina. Seniorzy preferują kuchnie niemiecką. 

Stan zdrowia

 

Pani (80 kg, 162 cm) ma przyznany Pflegegrad: 4. Seniorka w grudniu upadła i złamała kość udową. Przebyła rehabilitację, potem była w domu opieki. Pani jest częściowo inkontynentna, nosi pieluchy. Seniorka jest ograniczona ruchowo, trzeba jej pomóc podczas wstawania, poprzez podanie ręki i podtrzymanie, potem posadzić na wózek inwalidzki. W nocy Pani budzi się około 2 razy i potrzebuje pomocy w dojściu do toalety. Seniorka cierpi również na demencję (lekką) oraz epilepsję, ale nie ma napadów, ponieważ ma dobrze dobrane leki, trzeba jej tylko przypominać o ich regularnym przyjmowaniu.Pani jest lekko otępiała, ma problemy z pamięcią krótkotrwałą. W ciągu dnia dużo śpi. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, raz w tygodniu kąpiel oraz podczas ubierania/ rozbierannia się. 

Na wyposażeniu jest: łóżko pielęgnacyjne, lift na schodach, krzesło prysznicowe oraz nocne. W razie potrzeby zostanie również zainstalowany lift łóżkowy.

Termin wyjazdu

 od 15.07.2022 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

-opiekunka

-j komunikatywny 

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.