[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do pana w wieku 83 lat z Erlenbach, 74235

Erlenbach Dodany 16 dni temu Data wyjazdu: 14.06.2024r.
Opiekunka do pana w wieku 83 lat z Erlenbach, 74235
Erlenbach Dodany 16 dni temu Data wyjazdu: 14.06.2024r.
Opis oferty

Poszukiwana opiekunka do 83 letniego seniora z 74235 Erlenbach. Senior mieszka w domku jednorodzinnym z pięknym ogrodem z którego może korzystać opiekunka. W domu mieszka również żona podopiecznego, która do tej pory sprawiała opiekę nad seniorem, jednak ze względu na wiek potrzebuje wsparcia przy pielęgnacji męża i w obowiązkach domowych. Żona nie jest osobą do pielęgnacji. Zlecenie BEZ dźwigania i BEZ nocek.

Stan zdrowia

Podopieczny choruje na lekką demencję oraz pojawiające się objawy choroby parkinsona. Porusza się samodzielne przy balkoniku. U seniora występuje również nietrzymanie moczu, korzysta z pieluch. W domu są do dyspozycji środki pomocnicze tj taboret prysznicowy oraz winda schodowa. Senior bardzo lubi szachy i gry planszowe.

Termin wyjazdu

Od: 14.06.2024. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.

Wymagania klienta

Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta.
Znajomość języka na poziomie od 2 do 3.
Prawo jazdy nie jest wymagane.
Opiekun/ka nie może palić.

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.