[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Mobilna seniorka na południu Niemiec w okolicach Heilbronn

Flein Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 04.12.2020r.
Mobilna seniorka na południu Niemiec w okolicach Heilbronn
Flein Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 04.12.2020r.
Opis oferty

Seniorka (90 lat, 158 cm, 65 kg) mieszkająca w domu jednorodzinnym-110m niedaleko Heilbronn. Chętnie robi na drutach, ogląda telewizję, gra w gry. Latem czas spędza w ogrodzie. Warto ją angażować w prace domowe, np. gotowanie, by nie czuła się niepotrzebna. Jest miłą osobą. Potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach, czyli w higienie osobistej, ewentualnie w ubieraniu i rozbieraniu. Do zadań opiekunki należeć będzie także prowadzenie domu (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie itp.)

Dla opiekunki jest osobny pokój z dostępem do internetu. 

Stan zdrowia

Pani jest osłabiona ze względu na wiek i z tego powodu ma problemy z chodzeniem. Porusza się przy pomocy rollatora, przy większych odległościach korzysta z wózka inwalidzkiego. Może potrzebować pomocy przy wstawaniu, ale tylko przez podanie ręki. Cierpi na inkontynencję, dlatego korzysta z pieluch/wkładek.

Termin wyjazdu

Od 04.12.2020 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż.

Wymagania klienta

- dobry lub komunikatywny język niemiecki

- osoba niepaląca

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.