[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do samotnej Pani Rity (96 lat) na południu Niemiec!!!

Bad Wimpfen Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 23.01.2024r.
Zlecenie do samotnej Pani Rity (96 lat) na południu Niemiec!!!
Bad Wimpfen Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 23.01.2024r.
Opis oferty

Pani Rita (96 lat) mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem położonym w małym miasteczku na południu Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własną łazienką, TV oraz dostępem do internetu. Łazienka w domu seniorki jest dostosowana do osób niepełnosprawnych oraz posiada wiele urządzeń ułatwiających transfer podopiecznej (np. lift personalny, lift w łazience, winda na schodach).

Rodzina seniorki odwiedza ją cyklicznie co 2 tygodnie (przyjeżdżają na około 2 dni), ponieważ mieszkają około 290 km dalej od domu Pani Rity. Chętnie wspierają oraz zastępują opiekunkę w tym czasie. Również przejmują nocne wstawanie oraz robią większe zakupy, po uzgodnieniu listy z opiekunką.

Pani Rita jest bardzo spokojną i kochaną seniorką. Lubi kwiaty oraz oglądać telewizję. Jest bardzo szczęśliwa, jak opiekunka chętnie spędza z Nią czas i rozmawia na różne tematy.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy.

Jest możliwość przerwy 2-3 godziny. Szczegóły do ustalenia na miejscu. 

Stan zdrowia

Pani Rita (170 cm, 75 kg) ma przyznany Pflegegrad: 4. Seniorka jest po udarze oraz cierpi na cukrzycę. Pani Rita porusza się na wózku inwalidzkim, wymaga pełnego transferu (aktywnie pomaga rękoma). Seniorka jest częściowo inkontynentna, nosi pampersy oraz korzysta z krzesła toaletowego. Pani ma lekko ograniczony słuch, wzrok oraz mowę. Trzy razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst, która zakłada pończochy uciskowe oraz dba o stopy seniorki. Pani Rita potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. W nocy (około 1-2 razy) seniorka potrzebuje pomocy opiekunki w przesadzeniu na krzesło toaletowe. Dzień zaczyna się około 8:00 a kończy około 21:30.

Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne z materacem przeciwodleżynowym, wózek inwalidzki, lift personalny, lift w łazience, barierki.

Termin wyjazdu

Od 23.01.2024 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2) lub (3)
  • opiekunka
  • można palić na zewnątrz
  • prawo jazdy nie wymagane
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.