[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do bardzo spokojnego seniora na południu Niemiec

Untergruppenbach Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 02.02.2022r.
Zlecenie do bardzo spokojnego seniora na południu Niemiec
Untergruppenbach Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 02.02.2022r.
Opis oferty

Pan (82 lat) mieszka w dużym domu jednorodzinym w małym miasteczku (raczej tereny wiejskie). Opiekunka ma do dyspozycji górne piętro (sypialnia, mały pokój dzienny oraz toaletę). Internet jest dostępny.

Senior jest bardzo spokojny oraz małomówny. Pan większość czasu siedzi w fotelu w salonie, może przy rollatorze przejść kilka krokówbardzo lubi spędzać też czas na spacerach, wtedy przesiada się na elektryczny wózek inwalidzki. Senior z powodu demencji potrzebuje jasnych instrukcji od opiekunki. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy.  

Syn z rodziną mieszka w pobliżu domu seniora i regularnie odwiedza tatę. 

Stan zdrowia

Pan (175 cm, 80 kg) ma przyznany Pflegegrad: 5. Senior w domu porusza się przy rolatorze, ale tylko na krótkie dystanse, opiekunka cały czas musi wspierać podopiecznego, ponieważ istnieje ryzyko upadku. Panu też należy pomóc podczas wstawania poprzez podanie ręki oraz podtrzymanie. Senior cierpi na umiarkowaną demencję. Pan jest częściowo inkontynentny. Senior potrzebuje pomocy w pełnej higienie ciała (syn również pomaga podczas kąpieli seniora) oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. Panu należy również kontrolować przyjmowanie leków. 

Senior codziennie wstaje około 8:00, około godziny 12:00 jest obiad, od 13:00-15:00 senior ma dżemkę, około 18:00 kolacja, o godzinie 20:00 senior szykuje się do spania. 

Na wyposażeniu znajduję się łóżko pielęgnacyjne, nocne krzesło oraz krzesło prysznicowe. 

Termin wyjazdu

od 02.02.2022 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajmość języka niemieckiego (3)
  • opiekunka między 40-50 rokiem życia
  • doświadczenie wymagane
Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.