[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Lekkie zlecenie do samotnej Pani Brigitte (97 lat)

Weinsberg Dodany 12 dni temu Data wyjazdu: 29.05.2023r.
Lekkie zlecenie do samotnej Pani Brigitte (97 lat)
Weinsberg Dodany 12 dni temu Data wyjazdu: 29.05.2023r.
Opis oferty

Pani Brigitte (97 lat) mieszka sama w dużej posiadłości położonej w małym mieście na południu Niemiec. Dla opiekunki przeznaczone jest własne mieszkanie, wydzielone na piętrze domu z własną łazienką oraz kuchnią. Internet jest dostępny.

W domu mieszkają również dwa małe psy, które seniorka bardzo kocha. Seniorka jest bardzo spokojną i przyjaźnie nastawioną osobą. Chętnie rozmawia z opiekunką, ale rownież ceni sobie sferę prywatną, więc nie narzuca się. Pani Brigitte jest przyzwyczajona do towarzystwa, ponieważ w jej posiadłości zatrudniony jest również ogrodnik oraz pani sprzątająca.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, bieżące porządki, gotowanie oraz zakupy.

Na miejscu do dyspozycji opiekunki jest samochód. 

Córka seniorki mieszka około 20 minut drogi samochodem od domu mamy.

Stan zdrowia

Pani Brigitte (170 cm, 60 kg) nie ma przyznanego stopnia opieki. Seniorka jest mobilna, porusza się samodzielnie. Pani cierpi na lekką demencję, często pyta o to co zostało już ustalone/ powiedziane oraz zdarza jej się zapominać. Seniorka sama korzysta z toalety. Samodzielnie dba o higienę. 

Termin wyjazdu

od zaraz na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż. 

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (3)
  • opiekunka powyżej 40 roku życia
  • wymagane prawo jazdy!
  • doświadczenie z demencją mile widziane
Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.