[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do samotnej seniorki (84 lat)

Obersulm - Sülzbach Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 30.05.2023r.
Opiekunka do samotnej seniorki (84 lat)
Obersulm - Sülzbach Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 30.05.2023r.
Opis oferty

Pani Gerda (84 lat) mieszka sama w domu jednorodzinnym (90 m2) położonym w małej miescowości na południu Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z dostępem do internetu.

Seniorka jest bardzo kochaną i sympatyczną osobą. Lubi mieć rację, ale nie jest przy tym narzucająca swoje zdanie. W wolnych chwilach chętnie szydełkuje oraz lubi prace w ogrodzie. Była by bardzo szczęśliwa, gdyby opiekunka wspólnie spędzała z Nią czas. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Na miejscu do dyspozycji opiekunki jest rower lub można poprosić córkę seniorki, która mieszka w tej samej miejscowości o zrobienie zakupów. 

Stan zdrowia

Pani Gerda (70 kg, 165 cm) ma przyznany Pflegegrad 3. Seniorka cierpi na średnio zaawansowaną demencję, ma wstawiony sztuczny bark oraz choruje na cukrzycę (regulowana tabletkami). Pani jest mobilna. Seniorka sama korzysta z toalety. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Seniorce należy również przypominać o braniu lekarstw. 

Termin wyjazdu

od 30.05.2023 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka
  • osoba nie paląca!
  • doświadczenie z demencją
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.