[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Seniorka cierpiąca na chorobę Parkinsona

Bad Friedrichshall-Untergriesheim Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 22.09.2021r.
Seniorka cierpiąca na chorobę Parkinsona
Bad Friedrichshall-Untergriesheim Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 22.09.2021r.
Opis oferty

Seniorka (89 lat, 57 kg, 168 cm) mieszka na parterze domu jednorodzinnego w Bad Friedrichshall. Na pierwszym piętrze mieszka jej wnuczka, ale jest ona aktywna zawodowo i odwiedza babcię od czasu do czasu. Córka podopiecznej wraz z mężem mieszka 15 km dalej. Jakiś czas temu zmarł jej mąż i od tego czasu przebywała w Heimie, ale chciałaby wrócić do domu.

Kobieta ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne, lift przy wannie. Porusza się za pomocą rollatora, bez rollatora jest w stanie przejść kilka kroków, natomiast trzeba wtedy na nią uważać. Z powodu choroby może mieć też problemy z przełykaniem, dlatego jedzenie powinno być drobno pokrojone lub zmiksowane. 

Do zadań opiekunki należy wsparcie pani w codziennym życiu, czyli w higienie, kąpielach itp., a także prowadzenie domu. Opieka nocna jest sporadycznie. Zazwyczaj chodzi do toalety samodzielnie. Seniorka wcześniej chętnie zajmowała się ogrodem, gotowała, piekła ciasta. W związku z tym dobrze by było, gdyby nie izolować jej całkowicie od tych czynności, mimo że nie jest już w stanie samodzielnie tego robić. 

Dla opiekunki jest pokój. Jeśli chodzi o łazienkę, można korzystać ze wspólnej lub z łazienki z prysznicem, która znajduje się na dolnym poziomie (w części piwnicznej). 

Stan zdrowia

Seniorka cierpi na chorobę Parkinsona. Jest spokojną i miłą osobą.

Termin wyjazdu

Od 22.09.2021- na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż. 

Wymagania klienta

-dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

-osoba niepaląca

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 02 90

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.