[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie na 2 miesiące do seniorki (80 lat) niedaleko Heilbronn

Bad Friedrichshall Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 18.08.2022r.
Zlecenie na 2 miesiące do seniorki (80 lat) niedaleko Heilbronn
Bad Friedrichshall Dodany 9 miesięcy temu Data wyjazdu: 18.08.2022r.
Opis oferty

Pani (80 lat) mieszka sama w domu jednorodzinnym (120 m2) na obrzeżach miasta niedaleko Heilbronn. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój na piętrze z własną łazienką. Internet będzie założony. 

Pani bardzo lubi oglądać telewizję. Seniorka jest cichą osobą, dość niewyraźnie mówi oraz ma opóźnioną rekację odpowiedzi. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadznie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. 

Córka mieszka około 50 km od seniorki.

Zapewniony jeden dzień wolny w tygodniu.

Stan zdrowia

Pani (70 kg, 170 cm) ma przyznany Pflegegrad 2 ( jest w trakcie wnioskowania o wyższy stopień opieki). Seniorka porusza się na wózku inwalidzkim, wymagany jest transfer. W domu znajdują się lifty oraz specjalna mata do transferowania ( Rutschbrett). Pani jest inkontynentna, nosi pieluchy. Seniorka raczej śpi w nocy, ale może się zdarzyć, że (max. 1 raz) będzie wymagała zmiany pampersa. Pani choruje również na nadciśnienie oraz dysfagię (zaburzenie połykania). Seniorka miała nieudaną operację głowy, dlatego potrzebuje pomocy w takich czynnościach jak higiena ciała, mycie się, ubieranie oraz rozbieranie. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst, żeby rozdzielić leki oraz wykąpać seniorkę. Pani trzeba tylko monitorować przyjmowanie leków. Ze względu na zaburzenie połykania, seniorka przyjmuje tylko miękkie pokarmy. Lekarz na wizyty przychodzi do domu. 

Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne oraz nocne krzesło.

Termin wyjazdu

Od 18.08.2022 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra/ komunikatywna znajmość języka niemieckiego (2-3)
  • opiekunka cierpliwa, empatyczna
  • doświadczenie wymagane
  • opiekunka nie paląca lub bardzo małe ilości
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.