[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Lekkie zlecenie do seniora w Heillbronn. Może być opiekun

Heillbronn Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 07.12.2020r.
Lekkie zlecenie do seniora w Heillbronn. Może być opiekun
Heillbronn Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 07.12.2020r.
Opis oferty

Do opieki jest Pan Pater. Pan mieszka sam w dyżym -180m2 domu jednopoziomowym. Cierpi na demencję, porusza się samodzielnie.

Do tej pory Pan mieszkał sam, synowie dochodzili do niego i pomagali w opiece. Jakiś czas temu sie przewrócił i rodzina obawia się zostawiać go samego w domu na cały dzień.

Podopieczny jest w dużej mierze samodzielny. W chwili obecnej przebywa w domu tymczasowej opieki. Rodzina by chciała, żeby jak naszybciej stamtąd wyszedł.

Pana należy aktywować do rózżnych zajęc domowych, do spacerów i gier planszowych. Pan lubi oglądać TV i interesuje sie piłką nożną.

Pan noce przesypia, sporadycznie może sie zdarzyc wstawanie nocne.

Opiekun/ka poszukiwana własciwie do prowadzenia domu, do sprzątania, gotowania i zakupów. Ważne jest aby z podopiecznym wspólnie jesc posiłki.

Stan zdrowia

-lekka demencja

-nadciśnienie

Termin wyjazdu

07.12.20 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta

-język dobry, komunikatywny

-mile widziane prawo jazdy

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.