[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie do 78-letniego Pana w 73663 Berglen

Berglen Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 02.01.2021r.
Zlecenie do 78-letniego Pana w 73663 Berglen
Berglen Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 02.01.2021r.
Opis oferty

Potrzebna oiekunka do 78-letniego Pana, mieszkającego na wsi w domku jednorodzinnym. W domu mieszka również samodzielna i pomocna małżonka, która odciąża opiekunkę w wielu czynnościach w opiece jak i w prowadzeniu domu.

Pan ma problemy z przemieszczaniem się i komunikacją. Cierpi na demencję, Parkinsona i częsciową inkontynencję. Używa rollatora.

Do obowiązków opiekunki będzie należało prowadzenie domu , pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach. Do Pana w nocy trzeba wstawać do 2 razy-pomóc w dojściu do toalety.

Do dyspozycji opiekunki pokój z łazienką, internetem i telefonem.

Stan zdrowia

Pflegegrad 4. Pan ma problemy z przemieszczaniem się i komunikacją. Cierpi na demencję, Parkinsona i inkontynencję.

Termin wyjazdu

2.01.2021 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.  

Wymagania klienta

- Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego

- Wymagane prawo jazdy

-doświadczenie w opiece

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.