[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do samotnej seniorki (87 lat)

Balingen Dodany 14 dni temu Data wyjazdu: 27.09.2021r.
Opiekunka do samotnej seniorki (87 lat)
Balingen Dodany 14 dni temu Data wyjazdu: 27.09.2021r.
Opis oferty

Pani Anna (87 lat) mieszka sama w mieszkaniu (80 m2) w małym mieście na południu Niemiec. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój z dostępem do internetu.

Pani Anna jest bardzo spokojną i wrażliwą osobą. Wcześniej pracowała w telewizji przy monażu programów z wiadomościami. Bardzo lubi oglądać telewizję oraz czytać książki. Seniorka jest wegetarianką. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Najbiższe sklepy znajdują się około 10 minut drogi. Na miejscu dostępny jest również rower do dyspozycji opiekunki. 

W tej samej miejscowości mieszka opiekun prawny seniorki. 

Stan zdrowia

Pani (50 kg, 160 cm) ma przyznany Pflegegrad 3. Seniorka jest mobilna, wspomaga się rolatorem. Pani ma początki demencji oraz cierpi na Parkinsona. Seniorka jest częściowo inkontynentna, asekuracyjnie nosi wkładki. Pani potrzebuje pomocy przy higienie osobistej, myciu się oraz ubieraniu. Sporadycznie może się zdarzyć wstawanie w nocy ( około 2-3 razy), aby pomóc seniorce dojść do toalety. Pani wstaje około 6:00, a kładzie się spać około 21:00.

Do seniorki na zajęcia przychodzi fizjoterapeuta. 

Termin wyjazdu

od 27.09.2021 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego (4)
  • opiekunka między 40 a 50 rokiem życia
  • nie paląca
  • prawo jazdy nie jest wymagane
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.