[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do Pani na południu Niemiec

Egenhausen Dodany rok temu Data wyjazdu: 09.08.2022r.
Opiekunka do Pani na południu Niemiec
Egenhausen Dodany rok temu Data wyjazdu: 09.08.2022r.
Opis oferty

Pani ( 86 lat) mieszka z mężem w domu z dużym ogrodem. Pan nie wymaga opieki. Dla opiekunki przeznaczone jest piętro na którym znajdują się dwa pokoje z osobną łazienką. Małżeństwo mieszka na parterze domu.

Małżeństwo jest bardzo sympatyczną oraz przyjazną parą z łagodnym usposobieniem. Bardzo lubią spacery, oglądać TV oraz rozwiązywać krzyżówki.

Do zadań opiekunki będzie należało również prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie oraz robienie zakupów. Do sklepu od miejsca zamieszkania rodziny jest około 10 min drogi piechotą. Do dyspozycji opiekunki jest samochód z manualną skrzynią biegów. Również mąż Pani Anny może prowadzić samochód, chętnie wspomaga opiekunkę.

Stan zdrowia

Pani ma Pflegegrad: 2, choruje na nadciśnienie. Seniorka potrzebuje pomocy w higienie osobistej, ubieraniu/ rozbieraniu się. Pani Anna jest mobilna, porusza się samodzielnie. Raz dziennie rano do Pani przychodzi opieka na około 15 min, żeby założyć pończochy uciskowe. Od około 12:30 ( po obiedzie) podopieczna robi sobie drzemkę, około 2 godziny. W tym czasie opiekunka ma przerwę. Około 21:30 małżeństwo idzie spać. 

Termin wyjazdu

Od 09.08.2022 na dwa miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta

- dobra znajomość języka niemieckiego ( 2-3)

- prawo jazdy wymagane ( manualna skrzynia biegów)

- opiekunka nie paląca

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.