[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do 53 letniego Pana w Sulz.

Sulz Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 31.01.2022r.
Opiekunka do 53 letniego Pana w Sulz.
Sulz Dodany 2 miesiące temu Data wyjazdu: 31.01.2022r.
Opis oferty

Do opieki jest Pan 53 lata, 170 cm wzrostu, porusza sie na wózku.Jest po wypadku samochodowym- od pasa w dół jest sparalizowany. Korzysta z liftu.Umysłowo jest sprawny , komunikacja z nim jest możliwa.Pacjent koszysta z cewnika i stomii- opiekunka pomaga mu opróżniać worki.Natomiast stomie 2 x w tyg. zmienia Pflegedienst.Opiekunka wspiera podopiecznego w codziennych czynnościach: pacjent częsciowo sam się myje.Noce przesypia. Rodzina pomaga w zakupach - w tym samym domu , na osobnym pietrze mieszka tez siostra podopiecznego. Opiekunka ma czas wolny po południu. 

Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój , łazienka jest wspólna- dostępny jest prysznic i wanna .Jest internet.

Stan zdrowia

Pacjent na wózku inwalidzkim, korzysta z lift.Umysłowo sprawny.

Termin wyjazdu

Od 15.12.2021 do 01.02.2022

Wymagania klienta

Język niemiecki komunikatywny 3-4 według skali niemieckiej.

Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.