[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Mobilna seniorka na południu Niemiec

Weil im Schönbuch Dodany rok temu Data wyjazdu: 03.02.2022r.
Mobilna seniorka na południu Niemiec
Weil im Schönbuch Dodany rok temu Data wyjazdu: 03.02.2022r.
Opis oferty

Seniorka (84 lata, 165 cm, 74kg) mieszkająca z samodzielnym mężem w domu jednorodzinnym o powierzchni 120m2 na wsi. Pani potrzebuje wsparcia w czynnościach higienicznych, ubieraniu i rozbieraniu. Do zadań opiekunki należeć będzie także prowadzenie domu, czyli zakupy, gotowanie, pranie itp. Opiekunka powinna mieć prawo jazdy, ponieważ towarzyszy podopiecznej w wizytach lekarskich oraz ewentualnych wyjazdach w celach rekreacyjnych.  

W pobliżu mieszka rodzina podopiecznego, odwiedzają go 3 razy w tygodniu. 

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z własną łazienką, TV oraz dostępem do internetu. Wykupione są również tanie połączenia do Polski.

Stan zdrowia

Seniorka cierpi na demencję, ma problemy z pamięcią, chorobę Parkinsona. Ma założona stomię. Stopień opieki- 3. 

Termin wyjazdu

02.11.2020 na 5 tygodni. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

-bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,

-prawo jazdy.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.