[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Mobilna seniorka na południu Niemiec.

Weil im Schönbuch Dodany 3 lata temu Data wyjazdu: 31.10.2023r.
Mobilna seniorka na południu Niemiec.
Weil im Schönbuch Dodany 3 lata temu Data wyjazdu: 31.10.2023r.
Opis oferty

Seniorka (85 lata, 165 cm, 74kg) w domu jednorodzinnym o powierzchni 120m2 na wsi. Pani potrzebuje wsparcia w czynnościach higienicznych, ubieraniu i rozbieraniu. Do zadań opiekunki należeć będzie także prowadzenie domu, czyli zakupy, gotowanie, pranie itp. 

Seniorka ma dość mocno zaawansowaną demencję, bardzo mało mówi. 2x w tygodniu przychodzi Pflegedienst kąpać seniorkę, a także codziennie wieczorem dodatkowo przychodzą kłaść seniorkę do łóżka. 

Podopieczna w poniedziałki i czwartki w godzinach 8:00-17:00 przebywa w domu dziennej opieki, wtedy opiekunka ma również czas wolny. 

Seniorka jest osobą bardzo spokojną, nie jest agresywna, nie ma również wstawania w nocy. Podopieczna codziennie około godziny 18:00 przebywa już w łóżku.

W pobliżu mieszka rodzina podopiecznej, przychodzą w odwiedziny raz w miesiącu. 

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z własną łazienką, TV oraz dostępem do internetu. Wykupione są również tanie połączenia do Polski.

Stan zdrowia

Seniorka cierpi na zaawansowaną demencję, ma problemy z pamięcią, chorobę Parkinsona. Ma założona stomię. 3 stopień opieki.

Termin wyjazdu

Od 31.10.2023 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.