[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do samotnego seniora z okolic Stuttgartu

Stuttgart Dodany rok temu Data wyjazdu: 28.08.2023r.
Opiekunka do samotnego seniora z okolic Stuttgartu
Stuttgart Dodany rok temu Data wyjazdu: 28.08.2023r.
Opis oferty

Pan Johann 92 lata (170cm, 75kg) mieszka sam w domu jednorodzinnym na obrzeżach Stuttgartu. Dla opiekunki przeznaczony jest przestronny pokój z TV, własną łazienką oraz dostępem do internetu.

Senior jest mobilny, do dyspozycji ma rollator oraz wózek inwalidzki, którymi wspomaga się w gorsze dni. Jest częściowo inkontynentny - asekuracyjnie nosi wkładki. Choruje na cukrzycę i z racji tego przychodzi Pflegedienst podawać insulinę oraz rozdzielać leki. Pan ma początki demencji, czasem zapomina różnych rzeczy. Senior jest bardzo spokojną i sympatyczną osobą. Potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach jak ubieranie/rozbieranie, mycie i higiena osobista. 

Senior codziennie o godzinie 16:30 zawożony jest wózkiem inwalidzkim przez opiekunkę (ok.300m) do Domu Opieki i przebywa tam przez noc do godziny 10:30 rano i wtedy opiekunka odbiera go ponownie.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. 

Stan zdrowia

Pan Johann ma przyznany Pflegegrad 2. Senior choruje na cukrzycę i artrozę. Ma lekką demencję. Senior potrzebuje pomocy w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych, kąpieli oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. 

Termin wyjazdu

Od 28.08.2023 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż. 

Wymagania klienta

-dobra znajomość języka niemieckiego (2)

-osoba niepaląca

-opiekunka w wieku 35l - 55l

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.