[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Pani Sandra ma 45lata i mieszka z meżem i dziećmi. Język lepszy komunikatywny.

Stuttgart Dodany rok temu Data wyjazdu: 30.01.2021r.
Pani Sandra ma 45lata i mieszka z meżem i dziećmi. Język lepszy komunikatywny.
Stuttgart Dodany rok temu Data wyjazdu: 30.01.2021r.
Opis oferty

Pani Sandra(45l, 65kg, 167cm, 4 stopień opieki) mieszka z mężem i bliźniaczkami(9 lat) w domu z ogrodem na obrzeżach Stuttgartu. Dla opiekunki jest pokój z toaletą oraz Internet. 

W tygodniu przez 5 dni od 8 do 17 przychodzi jeszcze osoba do pomocy, która gotuje i zajmuje sie dziećmi oraz opiekuje się panią Sandrą w dzień.Ona sprzata, gotuje, pierze. PO 17 jak ta pani idzie do domu, to opiekunka podaje podopiecznej kaczkę oraz ewentualnie musi ja umyć po zrobieniu grubszej rzeczy. Mąz sadza żonę na Toilettenstuhl. 

W ciagu dnia są 2-3h wolnego oraz 1 dzień. 

Stan zdrowia

 

Podopieczna porusza się na wózku elektrycznym, bo cierpi na ALS-stwardnienie zanikowe boczne(jest to choroba neurologiczna). Trzeba ją podnosić. Ale tego nie robi opiekunka. Jest karmiona przez sondę. Pani budzi się w nocy, może się zdarzyć ze nawet co 2 godziny, choć są również noce przespane. Na zleceniu jest baby-phone. Opiekunka zajmuje się Panią w nocy i pomaga również czasami w kąpaniu podopiecznej(podaje ręcznik, kosmetyki)co drugi dzień. Mąż chodzi do pracy i rano też wyprawia dzieci do szkoły. 

Plan dnia:

7.00. pobudka, poranna toaleta, pani musi brać prysznic co 2 dni

7.30 dzieci idą do szkoły

Potem podopieczna je śniadanie, przychodzi logopeda i rehabilitant

13.00 przygotowanie obiadu, dzieci wracają ze szkoły

Podopieczna pracuje przy komputerze, czasami ktoś ja odwiedza.

19.00 kolacja

OPIEKUNKA NIE GOTUJE I NIE ZAJMUJE SIĘ DZIEĆMI, W CIĄGU DNIA JEST BARDZO DUŻO CZASU NA ODPOCZYNEK I SEN.

Termin wyjazdu

 Od 30.01.2021 na okres 2 m-cy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta

 Język lepszy komunikatywny i p.jazdy mile widziane

Jest samochód do dyspozycji ale w centrum Stuttgartu jest zawsze problem z parkowaniem, więc lepiej wziąć komunikację miejską.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 720 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.