[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do Pani z samodzielnym meżem w Weinheim. Sprawdzone, lekkie zlecenie!

Weinheim Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 30.11.2021r.
Opiekunka do Pani z samodzielnym meżem w Weinheim. Sprawdzone, lekkie zlecenie!
Weinheim Dodany 4 miesiące temu Data wyjazdu: 30.11.2021r.
Opis oferty

Opiekunka do Pani mieszkajacej z samodzielnym meżem w domu z ogrodem. Pani ma demencje , ale nieagresywną, jest bardzo przyjazna i pozytywnie nastawiona. Podopiecznej na co dzień pomaga sie w higienie ciała i w przygotowaniu posiłków.Jest to zlecenie bardziej do prowadzenia domu.w ciagu dnia jest duzo czasu wolnego.Syn mieszka niedaleko , około 20 km od rodziców , wspiera tez opiekunkę. Pani lubi spedzac duzo czasu z meżem w ogrodzie.

Opiekunka otrzyma własny pokój do dyspozycji, jest dostęp do internetu.

Stan zdrowia

Podopieczna z łagodna demencją. Wymaga lekkiego wsparcia na codzień.

Termin wyjazdu

Od 30.07.2021 na 2 miesiące. 

Wymagania klienta

Język niemicki komunikatywny lub dobry komunikatywny.

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.