[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do Pana Christopha (81 lat) mieszkającego na zachodzie Niemiec!

Ketsch Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 08.05.2024r.
Opiekunka do Pana Christopha (81 lat) mieszkającego na zachodzie Niemiec!
Ketsch Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 08.05.2024r.
Opis oferty

Pan Christoph (81 lat) mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem wraz z synem i jego rodziną. Dom położony jest w małej miejscowości na zachodzie Niemiec. Na parterze znajduję się część wspólna z salonem i kuchnią. Syn z żoną i dwójką dzieci (około 2 lata) mieszka na pierwszym piętrze, zaś senior zajmuje przestrzeń na samym dole domu. Dla opiekunki przeznaczone są pokoje znajdujące się na drugim piętrze oraz własna łazienka.

Rodzina jest bardzo sympatyczna i wdzięczna za okazaną pomoc. Do tej pory sami zajmowali się seniorem, ale po pobycie w szpitalu Pan Christoph wymaga więcej uwagi i wsparcia w codziennym życiu. Żona syna jest w domu (urlop macierzyński), więc w każdej chwili może pomóc opiekunce.

Senior jest spokojną osobą, lubi mieć swoją przestrzeń. Przez większość czasu jest ospały oraz zmęczony, ale rodzina jest w trakcie regulowania tego problemu.

Do zadań opiekunki będzie należała przede wszystkim opieka nad seniorem oraz dbanie o porządek w przestrzeni mieszkalnej Pana Christopha. Rodzina stara się codziennie jeść wspólnie obiad, dlatego synowa dzieli się tym obowiązkiem z opiekunką. Szczegóły do ustalenia na miejscu.

Stan zdrowia

Pan Christoph (180 cm, 62 kg) ma przyznany Pflegegrad 3 (aktualnie rodzina jest w trakcie podwyższania stopnia opieki do 4). Senior jest po długim pobycie w szpitalu, więc może być osłabiony i potrzebuje mobilizacji. Pan jest mobilny, porusza się przy rolatorze. Senior choruje na nadciśnienie, Parkinsona oraz słabo słyszy, więc trzeba mówić głośno i wyraźnie. Pan potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Senior wstaje między 8:00 a 9:00. Bardzo rzadko zdarza się, że Pan potrzebuje pomocy w nocy. 

Termin wyjazdu

Od 08.05.2024 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta

dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3)

opiekunka

można palić

  • prawo jazdy nie jest wymagane
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.