[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do małżeństwa 50km od Saarbrucken

Mettlach Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 15.01.2021r.
Zlecenie do małżeństwa 50km od Saarbrucken
Mettlach Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 15.01.2021r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani Marianna( 87 lat, 160 cm, 65 kg, Pflegerad 2) i Pan Gerhard (83 lat, 190 cm, 110 kg, Pflegegrad 3), mieszkający w mieszkaniu w miejsowości Mettlach, 50 km od Saarbrucken. 

Do dyspozycji opiekunki własne mieszkanie z łazienką i dostępem do TV.

Do zadań opiekunki należy sprzątanie, pranie, prasowanie, wspólne spacery, organizowanie czasu wolnego a także gotowanie i zakupy. 

Stan zdrowia

 Pan Gerhard cierpi na sredniozaawansowaną demencję. Senior korzysta z toalety sam, ale asekuracyjnie nosi pampersy. Porusza się samodzielnie. Jest osobą bardzo spokojną i przyjazną. Dużo śpi. Do podopiecznego przychodzi Pflegedienst, aby rozdzilić leki i podać insulinę. Pan noce przesypia. Cisza nocna od 20. 

Pani Marianna cierpi na artroze, cukrzyce i reumatyzm. Ma także problemy z sercem. Z toalety korzysta sama, ale asekuracyjnie nosi wkładki. Porusza się za pomocą rollatora. Do dyspozycji jest również wózek inwalidzki. Podopieczna jest zapominalska, ale bardzo sympatyczna, przyjazna i ciepła. Do pani również przychodzi Pflegedienst, aby podac insulinę rozdzielić leki, zrobić pomiary oraz załozyć rajstopy uciskowe. Noce u Pani są przespane. 

Termin wyjazdu

15.01.2021 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.  

Wymagania klienta

- dobry język niemiecki,

- prawo jazdy nie jest wymagane,

- może być osoba paląca. 

Nasza oferta

   Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 0290    

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.