[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Pani Margot mieszka sama w domu.

Hattersheim-Eddersheim Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 30.09.2021r.
Pani Margot mieszka sama w domu.
Hattersheim-Eddersheim Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 30.09.2021r.
Opis oferty

Pani Margot (88l, 65kg, 168cm, stopień opieki 2) mieszka sama w domku jednorodzinnym w centrum. Dla opiekunki jest piętro z łazienką oraz Internet. 

Córka podopiecznej mieszka w domu obok, ma swoje biuro w domu mamy. 

Podopieczna jest spokojna, ale czasami bywa marudna ze względu na niewyspianie. Ma apetyt. 

Opiekunka sprząta, gotuje, robi zakupy, prasuje.

Stan zdrowia

Podopieczna jest bez demencji. Choruje na artrozę i w dużym wstopniu wspomaga się wózkiem inwalidzkim. Transferuje się sama, w gorsze dni trzeba ją w tym transferze asekurować przed podanie ręki. Myje się ją codziennie, a raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst i kąpie panią pod prysznicem. Łazienka jest dostosowana do osoby niepełnosprawnej.

2x w ciągu dnia pani ma podawaną przez córkę insulinę.

Pani cierpi na chorobę, która objawia się brakiem głębokiego snu. Dlatego gdy budzi się rano to jest niewyspana. Pani wówczas długo leży w łóżku, do ok. 11.00 albo dłużej. Opiekunka też nie powinna zmuszać podopiecznej do wstania. 

Pani trzeba pomóc w codziennych czynnościach jak ubieranie się, mycie i korzystanie z toalety.

Termin wyjazdu

Od 30.09.2021 na okres 2 m-cy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony. 

Wymagania klienta

- Znajomości językowe: dobry j. niemiecki (2-3 według skali niemieckiej).

- Można palic na zewnątrz

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 780 0290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.