Do Opieki jest Pani Helga(85 lat, 75kg., Pflegegrad 4), która mieszka sama w domu z ogrodem. Podopieczna jest mobilna, jednak wymaga asekuracji przy chodzie. Do Pani przychodzi Pflegedienst aby rozdzielić leki oraz pomóc przy higienie ( 2x w tygodniu). Do zadań Opiekunki należeć będzie prowadzenie domu ( pranie, sprzątanie, gotowanie) oraz pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach.
Dla Opiekunki jest własny pokój z osobna łazienką oraz dostęp do Internetu. Sklepy oddalone są 15 min. Drogi od miejsca zamieszkania. Dostępny jest rower. Jeśli Opiekunka ma prawo jazdy, jest do dyspozycji samochód.
Podopieczna jest po udarze mózgu, ma artroze, średnio-zaawansowaną demencję. Do Pani trzeba wstać w nocy i pomóc jej w dojściu do toalety. Seniorka cierpi na całkowitą inkontynencję, nosi pieluchy. Jest częściowo samodzielna w zakresie spożywania posiłków oraz higieny.
Od 18.04.2020 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.
- język niemiecki komunikatywny
- osoba niepaląca
- prawo jazdy nie jest wymagane, jednak do dyspozycji jest samochód
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290