[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zlecenie do mobilnej seniorki z demencją

Büttelborn-Worfelden Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 19.07.2024r.
Zlecenie do mobilnej seniorki z demencją
Büttelborn-Worfelden Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 19.07.2024r.
Opis oferty

Do opieki pani 88 lat, 65 kg, 160 cm mieszkająca w mieszkaniu z ogrodem na parterze. Syn podopiecznej często odwiedza seniorkę, czasami u niej "pomieszkuje", czasami je wspólnie z seniorką posiłki.

Pani bardzo lubi spędzać czas w swoim ogrodzie, jest to jej hobby. Seniorka dużo rozmawia na temat roślin, chętnie podlewa je wspólnie z opiekunką.

Podopieczna ma przyznany Pflegegrad 2, cierpi na demencję, nie jest agresywna, ma odpowiednio ustawione leki. Pani jest częściowo inkontynentna- nosi wkładki. Na noc zakładane są pampersy. Seniorka jest mobilna porusza się o lasce, po schodach potrzebuje wsparcia, istnieje ryzyko upadku. Seniorce należy pomóc w czynnościach higienicznych (2 razy w tygodniu podopieczną się kąpie, w łazience jest tzw. wanno-prysznic, jest przy nim zainstalowany lift, który ułatwia kąpiel), a także w ubieraniu/ rozbieraniu się. Seniorka po obiedzie przyjmuje leki, po nich ma długą drzemkę w ciągu dnia.

Do seniorki przychodzi Pflegedienst, którzy podają leki.

Do zadań opiekunki należy oprócz opieki nad seniorką także gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, pranie, prasowanie.

Dla opiekunki do dyspozycji jest pokój, łazienka jest wspólna, internet dostępny.

Na miejscu jest rower.

Stan zdrowia

- demencja

- inkontynencja

Termin wyjazdu

Od 19.07.2024r. na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania klienta

- opiekunka powyżej 50 roku życia

- prawo jazdy nie jest wymagane

- palenie dozwolone

- język niemiecki na poziomie komunikatywnym (3)

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel.95 780 0290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.