[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

OPIEKUN/OPIEKUNKA do Pani Helgi (84 lat) mieszkającej z mężem na zachodzie Niemiec

Pfungstadt Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 30.04.2024r.
OPIEKUN/OPIEKUNKA do Pani Helgi (84 lat) mieszkającej z mężem na zachodzie Niemiec
Pfungstadt Dodany 6 miesięcy temu Data wyjazdu: 30.04.2024r.
Opis oferty

Pani Helga (84 lat) oraz Pan Rudolf (86 lat) mieszkają w pięknym domu jednorodzinnym z ogrodem położonym w małej miejscowości na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własną łazienką oraz dostępem do internetu.

Małżeństwo jest bardzo sympatyczną i spokojną parą. Traktują się z szacunkiem oraz są bardzo zgodni. Starają się, aby opiekunka czuła się jak najbardziej komfortowo w ich towarzystwie. Seniorka bardzo lubi oglądać telewizję oraz grać w gry na tablecie. Pan Rudolf również lubi oglądać telewizję (mecze piłki nożnej) oraz spędzać czas na swoim ogrodzie. Dodatkowym hobby seniora są rękodzieła.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Większe zakupy może robić rodzina po uzgodnieniu listy z opiekunką. 

W pobliżu mieszka członek rodziny, który chętnie wspiera opiekunkę.

Stan zdrowia

 Pani Helga (60 kg, 157 cm) ma przyznany Pflegegrad 2. Seniorka obecnie jest osobą leżącą. Seniorka jest całkowicie inkontynentna, nosi pampersy/ pieluchomajtki. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. W nocy seniorka śpi.

Pan Rudolf (70 kg) cierpi na lekką demencję oraz niewydolność serca. Porusza się na wózku inwalidzkim. Senior sam korzysta z toalety. Pan potrzebuje lekkiej pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. W nocy senior śpi. 

Do małżeństwa przychodzi Pflegedienst, która rozdziela leki. 

Na schodach znajduję się lift.

Termin wyjazdu

Od 30.04.2024r. na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podroż.

Wymagania klienta

dobra/bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (2/1)

Opiekun/opiekunka

doświadczenie z demencją mile widziane

  • można palić na zewnątrz

prawo jazdy nie wymagane

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.