[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do sympatycznego seniora (99 lat) na zachodzie Niemiec

Hanau Dodany 12 dni temu Data wyjazdu: 14.02.2022r.
Opiekunka do sympatycznego seniora (99 lat) na zachodzie Niemiec
Hanau Dodany 12 dni temu Data wyjazdu: 14.02.2022r.
Opis oferty

Pan (99 lat) mieszka sam w mieszkaniu (100 m2) w dużym mieście w pobliżu Frankfurtu nad Menem. Dla opiekunki przeznaczone jest osobne mieszkanie (40 m2) z dostępem do internetu. 

Senior jest bardzo spokojną osobą. Jego hobby to czytanie, oglądanie telewizji oraz polityka. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadznie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy.

Senior jest dość wymagający, jeżeli chodzi o posiłki, ponieważ je mało mięsa oraz powinnien spożywać dużo warzyw i owoców. 

Raz w tygodniu przychodzi Pani sprzątająca.

Stan zdrowia

Pan (90 kg, 172 cm) ma przyznany Pflegegrad: 2. Senior jest mobilny, wspiera się rolatorem. Pan jest częściowo inkontynentny, nosi pieluchy. Senior jest sprawny umysłowo, ma problemy z krążeniem krwi oraz nosi aparat słuchowy. Pan przyjmuje tabletki, musi to być kontorlowane również przez opiekunka, ponieważ regularne ich branie jest bardzo ważne. Senior potrzebuje pomocy w higienie osobistej, braniu prysznica oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. Raz w tygodniu do Pana przychodzi masażysta. Sporadycznie może się zdarzyć, że senior obudzi się w nocy i będzie potrzebował wsparcia przy dojściu do toalety. 

Na wyposażeniu znajduję się: łóżko pielęgnacyjne, lift przy łóżku, krzesło pod prysznic, wózek inwalidzki oraz specjany przycisk alarmowy, który jest połączony z synami seniora. 

Termin wyjazdu

od 14.02.2022 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka powyżej 40 roku życia
  • doświadczenie wymagane
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 957800290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.