[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Pani Birgitta mieszka sama.

Rodgau Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 31.08.2020r.
Pani Birgitta mieszka sama.
Rodgau Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 31.08.2020r.
Opis oferty

 

 

Pani Birgitta(75l, 168cm, 52kg, stopień opieki 4) mieszka na wsi w domu wielorodzinnym z ogrodem i tarasem. Dla opiekunki jest pokój na piętrze z własną łazienką oraz Internetem. Do sklepów jest blisko. Córka odwiedza mamę bardzo często i jest bardzo pomocna.

Stan zdrowia

 

Podopieczna ma demencję. Pani porusza się z balkonikiem. W nocy się nie wstaje. Pani trzeba przypominać aby umyła włosy. Pani jest spokojna. Od lipca przychodzi Pani z domu opieki w każdy poniedziałek i piątek na dwie godziny aby aktywować seniorkę.

Termin wyjazdu

 

Od 31.08.20 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

 

Znajomości językowe: słabszy komunikatywny j. niemiecki (4-3 według skali niemieckiej).

Można palić na zewnątrz

Prawo jazdy nie jest wymagane

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 721 5677  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.