[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do Seniora (72 lata) w dużym mieście na zachodzie Niemiec

Offenbach Dodany rok temu Data wyjazdu: 28.05.2023r.
Opiekunka do Seniora (72 lata) w dużym mieście na zachodzie Niemiec
Offenbach Dodany rok temu Data wyjazdu: 28.05.2023r.
Opis oferty

Pan Pfeifer (72 lata) mieszka wraz z żoną w dużym domu jednorodzinnym (ok.150m). Dom położony jest w dużym mieście na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własną łazienką,.

Żona mieszka w gospodarstwie dom Sama prowadzi gospodarstwo domowe, sprząta i gotuje. owym, nie wymaga opieki.Wymagana jest tylko opieka nad seniorem. Między godziną 16.00-20.00 żony nie ma w tym czasie w domu. 

Stan zdrowia

Pan Pfeifer (70 kg, 172 cm) ma przyznane Pflegegrad 5. Senior jest mocno unieruchominiony, ma zaburzony ośrodek mowy, ograniczony wzrok, utrata słuchu. Senior poddawany jest różnym terapiom, aby poprawić jego mobilność. Potrzebny jest transfer, z łóżka na wózek inwalidzki. Ma początki demencji, ale jest bardzo spokojny i opanowany. Senior jest inkontynentny, nosi pieluchy, potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała oraz ubieraniu/rozbieraniu się. Należy pomóc seniorowi w spożywaniu posiłków. W domu zamontowany został podnośnik do łóżka i wanny, łóżko dla osób niep. 

Noce są przespane.

Termin wyjazdu

Od 28.05.2023 na 2 miesiące. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta
  • dobra / kom. znajomość języka niemickiego
  • OPIEKUNKA
  • niepaląca
  • doświadczenie z pacjentami unieruchomionymi
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.