[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Oferta do Pani niedaleko Frankfurtu nad Menem. Dobry lub komunikatywny język.

Kronberg Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 27.10.2021r.
Oferta do Pani niedaleko Frankfurtu nad Menem. Dobry lub komunikatywny język.
Kronberg Dodany 5 lat temu Data wyjazdu: 27.10.2021r.
Opis oferty

Pani w wieku 93 lat, 55 kg mieszkająca w bloku na parterze w miejscowości Kronberg niedaleko Frankfurtu nad Menem. Jest kobietą spokojną, bezkonfliktową. Codziennie rano przychodzi Pflegedienst, które myje panią pod prysznicem i ubiera. Do zadań opiekunki należy pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach oraz prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie, zakupy).Opiekunka ma na miejscu do dyspozycji własny pokój z TV (są polskie programy) oraz laptop wraz z dostępem do internetu. Noce sa przespane. 

Stan zdrowia

Pani ma osteoporozę, cierpi na ogólne osłabienie starcze. Trzeba pacjentce pomagać przy wstawaniu lub dojściu do toalety. Podopieczna nie ma demencji, jest sprawna umysłowo, cierpi jedynie na osteoporozę. Noce są przesypiane przez pacjentkę. Na noc zakładane są pampersy.

Termin wyjazdu

od 27.10.2021 na 2 miesiące.

Wymagania klienta

· Opiekunka doświadczona.

· Wiek 25-50 lat,

· Znajomości językowe: j. niemiecki dobry lub komunikatywny (2 lub 3 według tabeli niemieckiej).

Nasza oferta
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 721 5677
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.