[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do samotnej Pani Elly (99 lat) na zachodzie Niemiec

Bad Nauheim Dodany 7 miesięcy temu Data wyjazdu: 08.04.2024r.
Opiekunka do samotnej Pani Elly (99 lat) na zachodzie Niemiec
Bad Nauheim Dodany 7 miesięcy temu Data wyjazdu: 08.04.2024r.
Opis oferty

Pani Elly (99 lat) mieszka sama w dużym domu jednorodzinnym z ogrodem położonym w pięknym, kurortowym małym miasteczku na zachodzie Niemiec. W pobliżu znajdują się malownicze parki. Dla opiekunki przeznaczony jest własny pokój na parterze lub na pierwszym piętrze (do wyboru) z dostępem do internetu.

Seniorka przez wiele lat była właścicielką dużej fabryki, więc ma silny oraz władczy charakter. Lubi spędzać czas oglądając telewizję, słucha radia oraz czyta gazety.

Do zadan opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. Sklepy oddalone są około 15 minut drogi spacerem. 

Do dyspozycji opiekunki jest rower. Cięższe zakupy robi rodzina po uzgodnieniu z opiekunką.

Córka oraz syn seniorki mieszkają w pobliżu. Od czasu do czasu Panią Elly odwiedza wnuczka z Monachium.

Stan zdrowia

Pani Elly (163 cm, 70 kg) ma przyznany Pflegegrad 3. Seniorka jest mobilna, porusza się samodzielnie. Pani jest częściowo inkontynentna, nosi wkładki oraz podkłady. Seniorka cierpi na reumatyzm oraz łagodne objawy po udarze. Pani potrzebuje wsparcia w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Codziennie o 8:00 przychodzi Pflegedienst, żeby założyć pończochy uciskowe. Noce są przespane. 

Na wyposażeniu jest lift na schodach, rolator, wózek inwalidzki, łóżko pielęgnacyjne oraz krzesło toaletowe. 

Termin wyjazdu

Od 08.04.2024 na 2 miesiące. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra znajomość języka niemieckiego (2)
  • opiekunka
  • można palić na zewnątrz
Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290 

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.