[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

OPIEKUN/ OPIEKUNKA do seniora (65 lat) mieszkającego z żoną

Wölfersheim Dodany 5 dni temu Data wyjazdu: 06.12.2021r.
OPIEKUN/ OPIEKUNKA do seniora (65 lat) mieszkającego z żoną
Wölfersheim Dodany 5 dni temu Data wyjazdu: 06.12.2021r.
Opis oferty

Pan (65 lat) mieszka z żoną (64 lat) w domu jednorodzinnym (180 m2) w małym mieście niedaleko Frankfurtu nad Menem. Dla opiekunki/ opiekunka przeznaczony jest oddzielny pokój z osobną łazienką oraz dostępem do internetu. Córka podopiecznych mieszka na piętrze. W domu znajduję się również mały piesek.

Seniorka nie wymaga opieki, jest samodzielna. Było by miło, gdyby opiekun/ opiekunka czasami wyręczał Panią w obowiązkach domowych lub gotowaniu. Senior lubi spędzać czas oglądając telewizję oraz relaksować się. 

Do zadań opiekunki/ opiekuna będzie należało proawdzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz zakupy. 

Aktualnie senior przebywa w szpitalu, po wyjściu może być znacznie osłabiony. 

Stan zdrowia

Pan (80 kg, 186 cm) ma przyznany Pflegegrad 4. Senior ma usztywnione biodra, jest mocno ograniczony ruchowo, porusza się na wózku inwalidzkim. Pan musi być podnoszony z łóżka za pomocą uchwytów, potrzebuje również wsparcia przez podtrzymanie podczas wstawania. Senior potrzebuje pomocy w higienie ciała (mycie odbywa się w łóżku) oraz ubieraniu/ rozbieraniu się. Do Pana przychodzi Pflegedienst. Senior powinień mieć pilnowaną dietę, nie może jeść dużych ilości mięsa. 

Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne oraz krzesło prysznicowe. 

Termin wyjazdu

od 06.12.2021 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • dobra/ komunikatywna znajmość języka niemieckiego (2-3)
  • OPIEKUN/ OPIEKUNKA
  • doświadczenie wymagane
  • mile widziany opiekun/opiekunka zaszczepiony/ -a
  • palić można na zewnątrz
Nasza oferta

  Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.