[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do samotnej seniorki niedaleko Frankfurtu nad Menem

Wölfersheim Dodany 16 dni temu Data wyjazdu: 01.12.2020r.
Zlecenie do samotnej seniorki niedaleko Frankfurtu nad Menem
Wölfersheim Dodany 16 dni temu Data wyjazdu: 01.12.2020r.
Opis oferty

Do opieki jest Pani 85 lat, 45 kg, 2 stopień opieki, mieszkająca na południowym zachodzie Niemiec niedaleko Frankfurtu nad Menem. Pani mieszka w domu dwurodzinnym z ogrodem.

 Pani porusza się przy pomocy rolatora. jest bardzo spokojna z charakteru. Noce są przespane.

Podopieczna cierpi na początkująca demencję, noce są przespane. Pani nosi pampersy bądź wkładki-jest inkontynentna.Jest w dużej mierze samodzielna, częściowo sama się myje. Trzeba jej pomóc w codziennych podstawowych czynnościach, pilnować aby przyjmowała wystarczająca ilośc płynów (minimum 2 litry dziennie).

Rodzina mieszka w pobliżu i w razie potrzeby służy pomocą.

Sklepy sa blisko, 15 minut drogi od domu. Rodzina zatroszczy się o rower dla opiekunki.

Dla opiekunki pokój, tv, internet zostanie założony.

Do zadań opiekunki należą głównie zakupy, większe zakupy może zrobić rodzina. w pobliżu duzo sklepów, piekarnia, drogeria, sklep mięsny, apteka. Opiekunka powinna motywowac podopieczną do spacerów, gier zespołowych czy wspólnych rozmów.

Stan zdrowia

-demencja

-inkontynencja

Termin wyjazdu

01.12.2020 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż.      

Wymagania klienta

-można palic na zewnątrz

-język niemiecki komunikatywny

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.