[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

OPIEKUN/OPIEKUNKA do Pana Winfrieda (84 lat) mieszkającego z żoną na zachodzie Niemiec!

Friedberg Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 22.05.2024r.
OPIEKUN/OPIEKUNKA do Pana Winfrieda (84 lat) mieszkającego z żoną na zachodzie Niemiec!
Friedberg Dodany miesiąc temu Data wyjazdu: 22.05.2024r.
Opis oferty

Pan Winfried (84 lat) mieszka z żoną w pięknym domu jednorodzinnym z ogrodem położonym w małej miejscowości na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z własną łazienką oraz dostępem do internetu.

Senior jest spokojną i miłą osobą. W wolnych chwilach ogląda telewizje oraz bardzo lubi spacerować. Żona seniora jest samodzielna, potrzebuje wsparcia w codziennych obowiązkach oraz odciążenia w opiece nad mężem.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie oraz pranie.  

Na miejscu do dyspozycji opiekunki jest samochód za automatyczną skrzynią biegów.

W pobliżu mieszka rodzina seniorów, która chętnie wspiera opiekunkę, np. w zakupach.

Stan zdrowia

Pan Winfried (175 cm, 75 kg) ma przyznany Pflegegrad 4. Senior jest mobilny, potrzebuje wsparcia przy wstawaniu/ siadaniu. Pan jest po zawale serca oraz ma średnio zaawansowaną demencję. Senior jest częściowo inkontynentny, nosi pieluchy oraz korzysta z Urinflasche. Pan potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu. Noce są przespane. 

Termin wyjazdu

Od 22.05.2024 na 6-8 tygodni. My opłacamy oraz organizujemy podróż.

Wymagania klienta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (3)
  • opiekunka lub opiekun
  • prawo jazdy mile widziane (automatyczna skrzynia biegów)
  • można palić na zewnątrz
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.   

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.