[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka do samotnej seniorki (98 lat) na zachodzie Niemiec

Friedberg Dodany rok temu Data wyjazdu: 30.06.2024r.
Opiekunka do samotnej seniorki (98 lat) na zachodzie Niemiec
Friedberg Dodany rok temu Data wyjazdu: 30.06.2024r.
Opis oferty

Pani Hiltrud (98 lat) mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem w małej miejscowości położonej na zachodzie Niemiec. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z własną łazienką oraz dostępem do internetu.

Seniorka w ostatnim czasie trafiła do szpitala z powodu zapalenia płuc. Aktualnie większość czasu spędza w łóżku, ale Pani Hiltrud ma silną wolę życia i istnieje możliwość, że seniorka wróci do mobilności. Pani Hiltrud jest bardzo sympatyczną i towarzyską osobą. Chętnie współpracuje z opiekunką. 

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie oraz gotowanie. Zakupy robi rodzina, ale jeżeli opiekunka będzie miała ochotę może przejąć ten obowiązek.

Rodzina seniorki chętnie wspiera opiekunkę. Zapewnione są 3 godziny przerwy na dzień (szczegóły do ustalenia na miejscu).

Stan zdrowia

Pani Hiltrud (165 cm, 65 kg) ma przyznany Pflegegrad 4. Seniorka choruje na nadciśnienie. Pani jest inkontynentna, nosi pieluchy/ wkładki. Aktualnie seniorka jest osobą leżącą. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie ciała, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu.

Do seniorki przychodzi fizjoterapeuta na wizyty domowe. 

Na wyposażeniu jest materac przeciwodleżynowy, rolator, wózek inwalidzki, lift w wannie oraz łóżko pielęgnacyjne.

Termin wyjazdu

Od 30.06.2024 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż. 

Wymagania klienta

- dobra znajomość języka niemieckiego (2)

- opiekunka

- doświadczenie wymagane

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.