[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Zlecenie do małżeństwa dla 2 opiekunek- dla 2 kobiet.

Schöneck Dodany rok temu Data wyjazdu: 23.09.2021r.
Zlecenie do małżeństwa dla 2 opiekunek- dla 2 kobiet.
Schöneck Dodany rok temu Data wyjazdu: 23.09.2021r.
Opis oferty

Państwo mieszkają w domu w małym miasteczku. Dla opiekunki jest mieszkanie na pierwszym piętrze (osobna łazienka i toaleta) z dostępem do Internetu. Do zadań opiekunki będzie należało: prowadzenie gospodarstwa oraz pomoc w codziennych czynnościach. Zlecenie bez wstawania w nocy ale wymagany jest transfer.

Stan zdrowia

Podopieczna cierpi na stwardnienie rozsiane. Nie ma inkontynecji. Pani wymaga wsparcia przy transferze oraz czynnościach higienicznych. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, jest w stanie samodzielnie przenieść się na wózek, trzeba ją ewentualnie asekurować. Przesypia noce. Pflegegrad- 3. 

Podopieczny (68kg) jest po udarze. Przesypia noce. Cierpi na inkontynencję- pieluchy. Wymaga wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu się oraz czynnościach higienicznych. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, potrzebuje wsparcia opiekunki równiez przy przesadzaniu i przy zmianie pampersów. Pflegegrad-3. 

ZMIANA SYTUACJI NA ZLECENIU:

Z powodu stłuczenia i zapalenia pęcherza moczowego seniorka potrzebuje zwiększonego wsparcia fizycznego. (Wstawanie i wstawanie z łóżka, częste wizyty w toalecie).

Pan Alfred nadal musi przenosić się z łóżka na wózek inwalidzki kilka razy dziennie. Dostaje silne leki przeciwbólowe.

Opiekunka ma do dyspozycji kompletne mieszkanie z pokojem dziennym z TV, łączem internetowym, sypialnią, balkonem i własną kuchnią.

Córka mieszka obok i robi zakupy.  

Przewidziana jest 2-godzinna przerwa na lunch. Do dyspozycji gości jest ogród oraz rower. 

Termin wyjazdu

Od 29.10.2020 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

- Znajomości językowe: j. niemiecki komunikatywny

-Znajomość technik transferu.

- Palenie dozwolone poza domem. 

- Prawo jazdy nie jest wymagane.

Nasza oferta

Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 780 02 90

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.