[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

Opiekun/ka do pana w wieku 76 lat z 61130 Nidderau

Nidderau Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 25.03.2025r.
Opiekun/ka do pana w wieku 76 lat z 61130 Nidderau
Nidderau Dodany 5 miesięcy temu Data wyjazdu: 25.03.2025r.
Opis oferty
Pacjent jest mężczyzną, 76 lat, 185 cm, 100 kg Pacjent mieszka w Nidderau, 61130. Obowiązki: Ubieranie i rozbieranie: tak (z częściową pomocą), ), Wizyta w toalecie: tak (z częściową pomocą), Higiena osobista: tak (z częściową pomocą), Przygotowanie posiłków, Zakupy, Sprzątanie, Opróżnianie worka na mocz i zmiana pieluch. - Pielęgnacja ciała - codzienna opieka -Wizyty w toalecie. Zakwaterowanie :Dom jednorodzinny o powierzchni 120 m² Dla opiekuna: pokój z dostępem do Internetu Czas wolny do ustalenia. Rodzina: Gospodarstwo domowe dla jednej osoby. Pranie, gotowanie, gospodarstwo domowe. Typ miejscowości: miasto Ilość osób w domu: 2 Ilość osób do opieki: 1 Transfery: Tak Inkontynencja: Tak Nocki: Nie Stawka: 1900 EUR
Stan zdrowia
Choroby: Demencja/Alzheimer, Inkontynencja, brak dolnej części nogi. Stan: Orientacja lokalna: obecna, Orientacja na osoby: obecna.
Termin wyjazdu
Od: 25.03.2025. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.
Wymagania klienta
Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta. Znajomość języka na poziomie od 3 do 3. Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekun/ka może palić.
Nasza oferta
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.
Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.