[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Opiekunka do prowadzenia domu do samotnej Pani. Bardzo miła rodzina!

Frankfurt am Main Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 10.12.2021r.
Opiekunka do prowadzenia domu do samotnej Pani. Bardzo miła rodzina!
Frankfurt am Main Dodany 2 lata temu Data wyjazdu: 10.12.2021r.
Opis oferty

Opiekunka do pani 94 lata, 56 kg, Pflegegrad 4. Pani mieszka w kamienicy na parterze. Do zadań opiekunki należeć będzie prowadzenie domu, czyli pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy itp. Należy także przygotowywać i podawać posiłki i napoje. 

Pflegedienst przychodzi 3 razy dziennie. Opieka doraźna zajmuje się myciem, zmianą pieluch oraz transferem podopiecznej. 

Pacjentka mieszka sama w mieszkaniu. Ok. kilometra dalej mieszka jej syn i wnuk. Sklepy oddalone są ok. 15 minut drogi pieszo od miejsca zamieszkania.Na zakupy wieksze raz w tyg. jezdzi sie z rodzina. Do dyspozycji opiekunki jest rower. 

Dla opiekunki jest pokój z osobną łazienką. Internet jest założony.

Stan zdrowia

Podopieczna cierpi na początkową demencję, nie jest agresywna, przeważnie leży (Pflegedienst zajmuje się transferem). Noce przesypia. Korzysta z pieluch.

Termin wyjazdu

Od 10.12. 2021 na okres 2 miesięcy. My organizujemy i opłacamy podróż w obie strony.

Wymagania klienta

Znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki (3/4 według skali niemieckiej).

Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.