[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ogłoszenie nieaktualne

OPIEKUN/ OPIEKUNKA do seniora (75 lat) z Frankfurtu

Frankfurt Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 14.07.2022r.
OPIEKUN/ OPIEKUNKA do seniora (75 lat) z Frankfurtu
Frankfurt Dodany 3 miesiące temu Data wyjazdu: 14.07.2022r.
Opis oferty

Pan (75 lat) mieszka we własnym wydzielonym mieszkaniu, które znajduje się w domu jednorodzinnym (160 m2) z ogrodem w dużym mieście na zachodzie Niemiec. W głównej części domu mieszka żona podopiecznego oraz opiekun/ opiekunka ma swój pokój (20 m2). Internet jest dostępny.

Żona seniora nie wymaga opieki.

Do zadań opiekuna/ opiekunki będzie należała przede wszystkim opieka oraz gotowanie posiłków dla seniora. Aktualnie senior nie chce jeść ani pić, dlatego ważne jest, aby opiekunka/opiekun mobilizował podopiecznego. Pan wszystkie posiłki przyjmuje w formie płynnej.  

Do domu przychodzi również Pani sprzątająca. 

Stan zdrowia

Pan (191 cm, 65 kg) ma przyznany Pflegegrad 4. Senior aktualnie jest osoba leżącą. Wszystkie czynności higieniczne odbywają się w łóżku. Senior jest po zawale, więc w znacznym stopniu jest niepełnosprawny ruchowo oraz powolny. Pan jest inkontynentny, nosi pieluchy/ wkładki. Trzy razy dziennie do seniora przychodzi Pflegedienst. Sporadycznie się zdarza, że w nocy Pan może potrzebować pomocy opiekuna/ opiekunki przy zmianie pampersa. Seniorowi należy również kontrolować przyjmowanie leków. Pan potrzebuje pomocy również przy jedzeniu. Niektóre posiłki jest w stanie sam zjeść (np. jogurt), w innych przypadkach należy go karmić. Seniorowi trzeba pomóc podczas ubierania/ rozbierania się. Jeżeli Pan nabierze sił i będzie w stanie wstać z łóżka trzeba będzie mu pomóc przy transferze na wózek inwalidzki. Na wyposażeniu jest specjalna "podkładka" ułatwiająca tą czynność. 

Termin wyjazdu

Od 14.07.2022 na 2 miesiące. My opłacamy i organizujemy podróż. 

Wymagania klienta
  • dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3)
  • OPIEKUN/ OPIEKUNKA
  • doświadczenie wymagane
Nasza oferta

 Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp tel. 95 7800290  

Avanti Medic
W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne.