Pacjent jest kobietą, 93 lat, 155 cm, 68 kg
Pacjent mieszka w Frankfurt, 60435.
Obowiązki to pomaganie we wczesnym wstawaniu, mycie, zakupy i domowe prace, takie jak gotowanie, pranie i sprzątanie. Internet: Tak. Standardowe wyposażenie. Internet dostępny: Tak. Coby był standardowe wyposażenie w pokoju gościnnym. Świetna okazja do dodatkowego zaangażowania w formie lekkich ćwiczeń fizycznych. Harmonogram czasu wolnego: tak, po porozumieniu się możliwy. Fachowa partia opieki pielęgniarki powinna być empatyczna i reagować na naturę osoby.
Rodzina: Mieszka tam tylko PP. Ale to gospodarstwo. Syn pracuje tam codziennie. On tam nie mieszka, ale zamierza tam jeść obiad. W związku z tym gotowanie dla niego również wchodziłoby w grę.
Ilość osób w domu: 1
Ilość osób do opieki: 1
Transfery: Nie
Inkontynencja: Nie
Nocki: Nie
Stawka: 1690 EUR
Choroby: Sztuczny staw barkowy prawy i lewy oraz średnia ubytek słuchu. Poczynająca demencja i sztuczny staw biodrowy lewy.
Stan: Bojaźliwa w kontaktach z obcymi i codziennym życiu. Po zdobyciu zaufania, otwarta i bardzo zainteresowana ludźmi.
Od: 07.02.2025. Wszystkie formalności związane z wyjazdem są załatwiane przez naszą firmę.
Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta.
Znajomość języka na poziomie od 3 do 3.
Wymagane prawo jazdy.
Opiekun/ka może palić.
Avanti Medic Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul.Sikorskiego 24/207, 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95 780 02 90.